Kemping Saariselkä CaravanPark

Posted by

Współrzędne GPS:
68.42495765657274, 27.45276117377216
Kraj / województwo:
Finlandia
Opisz camping:

Latem i jesienią oferujemy naszym gościom możliwość bezpłatnego parkowania na spokojnym polu namiotowym w dolinie pomiędzy dwoma wzgórzami. Za niewielką opłatą dostępne są podstawowe usługi dla przyczep kempingowych. Śniadania i lunche można zjeść w naszej restauracji Lieggâ Láávu, na miejscach kempingowych z dostępem do prądu, wywozem śmieci (także serwis kampera), prysznicem i możliwością prania.

Biuro Obsługi Klienta czynne codziennie w godzinach 9 – 17, po tym terminie rejestracja telefoniczna lub rezerwacja internetowa do godziny 22.

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Parking : bezpłatny Pakiet „Całość” 30 €/noc za pojazd Obejmuje korzystanie z toalety i prysznica, sauny nad rzeką w godzinach publicznych (9-10 i 15-17), miejsce parkingowe z prądem, serwis kampera i uzupełnienie wody Pakiet „Bez energii”: 18 €/noc za pojazd Obejmuje korzystanie z toalety i prysznica, serwis kampera i uzupełnienie wody
Jakość GSM:
nie określono
Inne udogodnienia:
sauna
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
+35816668882
e-mail:
Strona www:

https://skisaariselka.com/caravanpark/

Dodał:
Malgosia
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply