Kemping w centrum Istambułu

Posted by

Współrzędne GPS:
41.00423099248459, 28.95655742246268
Kraj / województwo:
Turcja
Opisz camping:

Plac położony praktycznie w centrum miasta. Na miejscu toalety, prysznice, pralka,, mycie naczyń, zrzut kasety, szarej wody, i możliwość zatankowania świeżej. Wszystko ogrodzone wysokim ogrodzeniem, zwieńczonym drutem zyletkowym, zamykane na noc. Płaci się z dnia na dzień. W tej chwili cena za noc wynosi 300 lir, co w przeliczeniu daje jakieś 48 zł. Bez chorych opłat za wszystko po kolei, jak u nas. Toalety da sprzątane, jest względnie czysto, ale wiadomo: bardziej po turecku, niż po europejskiemu ;). Do centrum Stambułu Google pokazuje jakieś 30 min na piechotę.
Na mapach Google, w komentarzach jest informacja, żeby nie słuchać map, ktoś wymyślił swój sposób dojazdu. Myśmy dojechali z mapa jak po sznurku. Nie słuchajcie podpowiedzi „fachowców”, bo utknięcie. A jazda po Stambule kamperem, to jak przejść z czyśćca do piekła 🙂

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
300 lir
Jakość GSM:
dobra
Inne udogodnienia:
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
e-mail:
Strona www:
Dodał:
Andrzej68
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply