Kemping Zator – recenzja

Posted by

Gorąco polecam świetną bazę wypadową w Zatorze – Kemping Zator. Blisko Energylandii, Zatorlandu i Inwałdu – gospodarze oferują bilety zniżkowe, koniecznie dopytajcie.

Sam obiekt nowy. Duża przestrzeń, wygodnie można wjechać kamperem. Miejsca pod dostatkiem- 1ha. Prąd w cenie 😊 Jest zlewnia, wszystkie sanitariaty. Na miejscu można skorzystać z kuchni, która jest wyposażona w płytę indukcyjną, lodówkę, mikrofalę. Jest nawet stół z krzesłami, więc spokojnie można zjeść.

Dzieciaki miały co robić na terenie kempingu – basen, plac zabaw, boisko do piłki, a nawet trampolina. Wieczorem można rozpalić ognisko lub zrobić grilla.

Właściciele dbają o obiekt, widać kolejne inwestycje. Przy tym są mili, uprzejmi.

Fajnie miejsce na nocleg z kamperem, przyczepą kempingową, pod namiot. Właśnie, namiotu nie trzeba taszczyć ze sobą – mają na stanie razem karimatami i śpiworami 😊 Myślę, że wrócimy jeszcze z rodziną w to miejsce.

Polecam ❤

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply