Logowanie i rejestracja

Posted by

Wprowadziliśmy możliwość rejestracji i logowania się do strony Grupy Biwakowej. Osoby zarejestrowane mają możliwość otrzymywania powiadomień o nowych wpisach, oraz komentowania artykułów. Mogą też ustawić sobie swoje zdjęcie profilowe, które będzie wyświetlane przy komentarzach. Zmusiło nas do tego trochę wyłączenie wtyczek Facebooka które umożliwiały komentowanie wpisów. Były one bezpieczne od spamu, ale też miały wady. Sekcja „najnowsze komentarze” nie widziała komentarzy facebookowych, a komentując nie mieliśmy żadnej informacji, czy ktoś nam odpowiedział. Teraz po rejestracji możemy sobie w swoim profilu ustawić czy chcemy być powiadomieni o odpowiedzi itp. Komentować, ustawić sobie zdjęcie profilowe mogą też osoby, które zapisały się na subskrypcję.

Na zdjęciu widać jak dodać zdjęcie profilowe w swoim panelu.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Zachęcam do komentowania miejscówek na stronie, wpisy na grupie FB szybko spadają w dół i są trudne do odnalezienia. Komentarze pod miejscówkami lub atrakcjami turystycznymi będą łatwiej dostępne i widoczne. Warto w komentarzach umieścić aktualne informacje o odwiedzonym miejscu, bo sytuacja tych miejsc od chwili umieszczenia na stronie i mapie mogła przez jakiś czas ulec zmianie.

Leave a Reply