Lubowidz – jezioro Lubowidz

Posted by

Współrzędne GPS:
54.5496938504291, 17.815359138921
Nazwa miejsca:
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Pomorskie
Opis:
Fajne miejsce na nocleg w trasie, piękny widok, darmowy parking z super widokiem, w sezonie parking raczej pełny osobówek ludzi z okolicy ale miejsce dla kampera bez problemu się znajdzie, na miejscu pomost, miejsce rekreacyjne, siłownia i plac zabaw, dla aktywnych daje miejsce na supa, a dla tych co bardziej stąpają po ziemi trasa przełajowa oznaczona 9,5 km "Lubowidz czelendż", miejsce znajduje się ok. 500 m od DK6, droga utwardzona z płyt Jumbo, zjazd przed stacją BP jadąc od strony Lęborka naprzeciw hurtowni z płytkami. Duże pojemniki na śmieci, w sezonie toi toi, wiata, ławki, miejsce na ognisko poza sezonem morsowanie, działa tu miejscowa grupa "Mors team Lębork". Słaby zasięg GSM.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Gruntowe
Ilość miejsca:
Ok. 20
Koszt postoju:
Inne zalety miejsca:
Blisko miasto Lębork, 30 km do Łeby, przy trasie DK6, trasa na Gdańsk, super miejsce na nocleg w trasie
Zakazy i niedogodności:
W sezonie w ciągu dnia dużo okolicznych mieszkańców Lęborka z rodzinami, popołudniami możliwy problem z miejscem parkingowym
Jakość zasięgu GSM:
słabt
Dodał:
Milena Graf
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply