Mechelinki

Posted by

Witam wszystkich. Chciałabym polecić cudowne miejsce do biwakowania. Miejscowość Mechelinki. Parking 10 m od morza płatny 10 zł za dobę. Ja się w zakochałam.

GPS: 54.6091, 18.51255

Dodała: Aga Słowik

Zobacz na pełnej mapie Mechelinki

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

5 komentarzy

  1. Obecnie to miejsce nie wyglada juz jak na zdjeciach. 13.07.20 parking przepelniony i dzierzawiony. Brak mozliwosci biwakowania, chyba, ze ktos lubi siedzenie na lezakach miedzy samochodami… Nie polecam.

  2. sienek1986, przecież to jest parking, więc czego się spodziewałeś, że rozstawisz przedsionek i grilla 😉 Czego można się spodziewać w takim miejscu, przy samej plaży w wakacje. To raczej miejsce na nocleg w kamperze. Leżaki można sobie rozłożyć kilka metrów od kampera na plaży, a do auta wrócić tylko się przespać. Zobacz jak to miejsce wygląda nie w wakacje, staliśmy tam sami.

  3. Panie adminie powinien pan się cieszyć, że ktoś komentuje i aktualizuje te miejscówki. Właśnie skończyłem objazd wszystkich miejscówek wzdłuż wybrzeża i niestety ale 90% z nich w tym roku jest albo ze znakiem zakaz wjazdu albo zamkniętych albo płatnych. W tym roku dużo się zmieniło a przez brak aktualizacji i komentarzy ludzie tracą tylko czas i paliwo. Więc zastanów się zanim napiszesz nic nie wnoszący komentarz. I to jeszcze jako admin (?)

  4. Ależ ja się cieszę, że komentujesz, mapę tworzy społeczność i społeczność ją aktualizuje, więc trudno byś miał do mnie pretensje, że coś się zmieniło w jakimś miejscu. Uważasz że jak jestem adminem, to nie mam prawa komentować i mieć innego poglądu niż Ty ? W kwestii akurat tego miejsca mam inne zdanie i je wyraziłem. Nie wiem dlaczego od razu atakujesz.

Leave a Reply