Na dziko przy rzece Bóbr

Posted by

Współrzędne GPS:
51.8700681069994, 15.1675017143808
Nazwa miejsca:
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
lubuskie
Opis:
Dzika miejscówka obok rzeki Bóbr. 150m od miejsca drewniany most. 150m w drugą stronę las. Da radę zaparkować na noc, także w lesie, jeśli będzie taka potrzeba. Są tam miejsca na poboczu - obadane. Dojazd drogą gruntową, ale w dobrym stanie. Dojedzie każdy. Dojścia do rzeki raczej nie ma, bo zarośnięta i grząska łąka. (Chociaż teraz było po deszczach). Przez 24 godziny nawet nikt obok mnie nie przeszedł, ani nie przejechał. Na rzece też spokój - żadnych kajakarzy, wędkarzy itp. Ogólnie piękna okolica, pięknie położone wsie (np. Bogaczów - cała wieś z kocimi łbami, ale zadbanymi, zabudowana na wzniesieniach. Jedziemy lekko wijącą się drogą przez nią :)) Pewnie warto pokręcić się na rowerach. Możliwe odwiedziny ciekawskiego lisa. Co mu coś czasem z pyska zwisa…
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Gruntowe
Ilość miejsca:
nie określono
Koszt postoju:
Inne zalety miejsca:
Spokój, cisza, plusk rzeki. Piękny koncert żab aż momentami za głośny… 😉
Zakazy i niedogodności:
W lesie jest jakaś tabliczka informacyjna, ale nie ma tam zakazu kamperowania. Ale też nikogo nie spotkałem, kto by mi coś powiedział.
Jakość zasięgu GSM:
dobry
Dodał:
Krystian Nowakowski
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply