Nad jeziorem Peremut

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Ukraina, Szackie Jeziora. Z Szacka jedziemy na północ stronę wsi Piszcza, mijamy odbicie drogi na Melniki. Jakiś 1 km dalej jest skręt w prawo na Haiwke a po lewej jest miejsce biwakowe. Są tam wiaty, miejsca ogniskowe, ławeczki, kibelek, stare zarośnięte rzeźby. Chyba pomiędzy rzeźby i ogniska nie da się wjechać, auto trzeba zostawić na małym parkingu, dalej jest plotek, rzeczy biwakowe trzeba przenieść z 50 metrów. Kawałek dalej jest jezioro Peremut. Nad samo jezioro też da się dojechać od drugiej strony autem terenowym, acz jest to park narodowy i jest teoretyczna szansa ze ktoś się może przyczepić o biwak w miejscu niewyznaczonym (acz my przez tydzień żadnych służb nie spotkaliśmy).

GPS: 51.5546, 23.89209

Nawiguj: https://goo.gl/maps/u6zzqYrhwD92

Dodała: Tytus Kararabanow

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply