Nandalee Camping

Posted by

Camping otoczony jest pagórkowatym krajobrazem wyspy Uznam. W zależności od dostępności miejsca parkingowe dla przyczep kempingowych i przyczep kempingowych można dowolnie wybierać, niezależnie od tego, czy jest to oddzielny taras z widokiem na jezioro, centralne miejsce dla przyczep kempingowych czy miejsce parkingowe z widokiem na wzgórza „Uznamskiej Szwajcarii”. Pięknie rozplanowane tarasy, niektóre z widokiem na jezioro (parcele premium) , oferują indywidualną przestrzeń na relaksujące wakacje. Na terenie campingu działa też klimatyczne bistro z miejscem na ognisko. Strefa sanitarna na Nandalee jest prosta i funkcjonalna, wyposażona jest 5 pryszniców. W chłodne dni dostępny jest podgrzewany prysznic zimowy. Miejsce do opróżniania mobilnych zbiorników i kaset wc znajduje się za męską toaletą. Na terenie obiektu znajdują się również urządzenia do mycia naczyń oraz jeden z 3 kranów z wodą pitną. W pralni znajduje się pralka i suszarka, z których można korzystać za opłatą.

Przybliżone ceny:

opłata za osobę 4,10-7,5 €
opłata za namiot 6-12 €
przyczepa 10,50-15,50 €
camper 10,50-12,50 €
parcela premium 42,50-44 €
(MIEJSCA PREMIUM **** (oddzielny taras i / lub widok na jezioro) = stała cena obejmuje 2 osoby, samochód, wywóz śmieci, korzystanie z sanitariatów, prąd)
energia elektryczna 4-4,90 € + 0,70 za jednostkę
pies 3,50 €
pralka z detergentem 5 €

Kontakt:

0152 33 88 32 26
kontakt@nandalee-camping.de
https://www.nandalee-camping.de/
GPS: 53.958131, 14.091306

Zobacz na pełnej mapie Nandalee Camping

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply