Ottenstein

Posted by ania
No votes yet.
Please wait...

1. GPS: 48.590456, 15.328728
2. Nazwa miejsca: Ottenstein
3. Kraj: Austria
4. Rodzaj miejsca: parking
5. Okolica: jezioro
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: asfalt
7. Dojazd drogą: asfaltową
8. Dla pojazdów: wszystkich
9. Ilość miejsca: kilkanaście pojazdów
10. Infrastruktura: kosze na śmieci, tuż obok ławki, restauracja, wypożyczalnia łódek itp.
11. Ognisko: nie
12. Opał: nie dotyczy
13. Możliwość rozbicia namiotu: raczej nie
14. Niedogodności i zakazy: w sezonie i przy ładnej pogodzie miejsce bardzo oblegane. To raczej wybór na pogodę niesprzyjającą kąpieli.
15. Inne zalety: brak zakazów biwakowania, okolica dobra na spacery, możliwość pływania.
16. Zasięg i internet: jest
17. Data pobytu: czerwiec 2019Parking przy jeziorze, bez zakazów biwakowania. Jest tu restauracja, wypożyczalnia łódek, można wykupić rejs, są trasy spacerowe. Ma to zalety – można skorzystać z tej infrastruktury. Ma wady – przy ładnej pogodzie są tu tłumy. Także jest to miejsce do wykorzystania, ale nie w każdych okolicznościach.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/E1B2asBHD3gSKWUE7

Dodała: Anna Bańczyk 

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply