Pierwszy Polski SPĘD Przyczep Terenowych

Posted by

Zapinaj swoją przyczepę, przytrocz namiot, spakuj rodzinę i kolegów!
Mamy zaszczyt zaprosić Was na Pierwszy Polski SPĘD Przyczep Terenowych na Polanie Głodówki!
Ciągniesz przyczepę terenową? Chcesz się pochwalić zabudową? Może wolisz kamperek? Czy raczej sekcja namiotowa? A może po prostu lubisz stawiać wyzwania swojej terenówce?
Chcemy się zintegrować i spędzić miło czas z zajawkowiczami pojazdów terenowych z całej Polski i okolic!

Impreza jest organizowana non profit.

Wpisowe 100 PLN od Teamu (pojazdu) ma pokryć koszty przygotowania pola, zbudowania i zabezpieczenia trasy trialowej do testowania Waszych przyczep i okolicznościowej opaski z logo 1-go Spędu Przyczep Terenowych, którą będziecie mogli się pochwalić na 10-tym spędzie.
Opłata biwakowa 20 PLN/os. zwróci Gospodarzowi Schroniska koszty naszych kąpieli, toalet i końcowego sprzątania.

Ogarnęliśmy także dla Was sobotni poczęstunek przy ognisku za 50 PLN/os. Obejmuje smażonego pstrąga z piwem albo winem do wyboru. Do zapłaty na miejscu.
Inne posiłki podczas całego Spędu może zapewnić Schronisko Głodówka oraz Bigosówka, która przygotowuje dla nas najlepsze na Podhalu pstrągi .
Na terenie Schroniska Głodówka musimy przestrzegać Regulaminu ośrodka. Dla chcących wesprzeć szczytny cel … Fundacja będzie prowadziła zbiórkę.

Harmonogram

**Piątek:**

Przyjeżdżacie o której chcecie. Przyjmiemy Was o każdej porze z otwartymi rękami. Przy wjeździe odbierzemy od Was potwierdzenia przelewu kwoty wpisowego wraz z opłatą biwakową 20 PLN x ilość osób w Teamie (w pojeździe). Rozdamy także formularze oświadczeń, których wypełnienie będzie warunkiem wjazdu na triasowa trasę testową (ubezpieczacie się we własnym zakresie).
O 20-tej przywitamy Was w Sali tarasowej Schroniska
Ok. 21-tej odpalimy wspólne ognisko. Możecie upiec własne kiełbaski choć zaopatrzenie można zrobić u Gospodarza Schroniska. Poznajemy się, zaprzyjaźniamy, oglądamy i porównujemy swoje zabawki

**Sobota:**

10.00 – 16.00 Przejazdy Trialowe – test przyczep i Waszych umiejętności powożenia zestawem na przygotowanej trasie. **Tylko kierowca i pilot!**
16.00 – 18.00 dla chętnych nasi Partnerzy: Bukowina 4×4 zorganizują grupowe przejazdy trasą trialową
16.00-19.00 Konkurs „Od drzwi do drzwi” -pokaz sprzętu biwakowego i degustacja Waszej kuchni biwakowej z nagrodami –jury złożone z organizatorów i gospodarza ośrodka wciągnie u biorących udział w tym konkursie uczestników drobny poczęstunek, komisja oceni i nagrodzi najciekawsze potrawy wedle dostępności nagród sponsorów. Można także częstować sąsiadów i każdego, kogo chcemy zaprosić. 🙂
18.00-21.00 Warsztaty i pokazy survivalowe – rozpalanie ogniska krzesiwem i łukiem ogniowym, oczyszczanie wody z kałuży naturalnymi filtrami, tworzenie szałasów w lesie i kopanie nor w ziemi
20.00 -22.00 Slajdowisko plenerowe zakończone pojedynkiem dwóch koncepcji użycia przyczepy terenowej. Jeśli macie już jakieś doświadczenia z podróżowania z przyczepą terenową zgłoście nam temat wcześniej. Wybierzemy najciekawsze propozycje i poprosimy o przedstawienie swojej przygody na forum Spędu. Prezentacje nie dłużej niż 15 minut dla każdego uczestnika.
22 – ognisko sobotnie

**Niedziela:**

8.00-11.00 warsztaty i pokazy survivalowe – rozpalanie ogniska krzesiwem i łukiem ogniowym, oczyszczanie wody z kałuży naturalnymi filtrami, tworzenie szałasów w lesie i kopanie nor w ziemi
Od 10.00 Powtórzenie testów na trasie triasowej jeśli ktoś chętny
12.00 Rozdanie nagród w konkursie kuchni biwakowej „Od drzwi do drzwi”
13.00 Wedle własnego uznania rozjeżdżamy się do domów.

Prosimy o wyrozumiałość jeśli coś nam nie wyjdzie. To nasz pierwszy raz, ale na pewno będzie super! Dzięki za wsparcie! Zapraszajcie znajomych i widzimy się już niedługo!
Jest jeszcze jedna prośba, z racji tego że nasz teren -TABORISKO jest GÓRSKO-LEŚNY. jak ktoś chce łatwiejszy dojazd i miejscówę raczej nie w lesie to proszę to napisać w tytule przelewu albo w komentarzu. Zaś jak ktoś ma dzielny zestaw i pochyłość terenu mu nie przeszkadza to też proszę napisać – w zamian dostanie bardziej intymne miejsce.

Numer konta do przelewów za opłaty:
89 1140 2004 0000 3802 7531 1723
Piotr Tłuszcz
W tytule przelewu napisać:
„SPED 2020 Oplata za TEAM (nazwa teamu) + Opłata biwakowa(ilość UCZESTNIKOW) + Dojazd (łatwiejszy lub fajniejszy)”
Pamiętajcie przygotować potwierdzenia przelewów na wjeździe!

Więcej aktualnych informacji szukajcie na wydarzeniu na facebooku
link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1188953261458258

W razie pytań zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na facebooku lub na maila: daorffo@daorffo.com

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply