Podzamcze

Posted by

Podzamcze koło Ogrodzieńca. Dojazd ul.Dąbrowskiego, można parkować na kordach lub 100 metrów dalej wtedy jest się niewidocznym dla otoczenia. Jest to najbliższa darmowa miejscówka blisko zamku i skałek.

GPS: 50.45418, 19.55591

Dodała: Kasia Grzegorz

Zobacz na pełnej mapie Podzamcze

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

  1. Ostatnie 100 metrów mocno pod górę po kamieniach. Kamperem bałem się podjechać.

  2. Świetne miejsce. Nie trzeba po pierwsze szukać parkingu na dole w miasteczku co w sezonie nie jest takie proste a do tego darmowe. I do tego mamy do dyspozycji stół z ławkami aby przygotować biwakowy obiad. Byliśmy przejazdem ale tak myślę że nawet namiot by tam można było postawić. 😉 Polecam ps. ostatni podjazd raczej dla 4×4 albo bardzo ambitnego kierowcy 😉 Ale nawet wcześniej można pozostawić auto na dzikim parkingu.

  3. Dziękuję KasiaGrzegorz za pokazanie tego miejsca . Jak dla mnie rewelacja . Dojechaliśmy nocą i zaparkowaliśmy na pewniaka . Na wjeździe pokazały się banery z zakazem wjazdu ,ale baner to nie znak drogowy. Niestety mieliśmy też okazję zobaczyć małych dorbkiewiczów którzy nie czują ducha życia w zgodzie z naturą . Przyjechali , narobili bydła i uciekli na drugi dzień z rana . SHAME !!!

Leave a Reply