Połaniec stanica kajakowa

Posted by

Połaniec. Stanica kajakowa Nr.3 ul. Kościelna 7 nad rzeką Czarną. Przystań kajakowa nad rzeką Czarną. Dojazd od ul. Kościelnej przez wał przeciwpowodziowy. Cały dojazd widoczny na zdjęciach. Więksi bracia mogą mieć mały kłopot z przedostaniem się pod drzewem z nisko wiszącymi gałęziami (widoczne na zdjęciach w miejscu gdzie kończy się asfalt). Ponieważ jest to dojazd dla kajakarzy możliwe że problemu już nie ma, jeśli ktoś przyciął te zwisające gałęzie. Cały dojazd po drodze nieutwardzonej ma około 100 m
Na miejscu biwakowym zmieści się nawet 4-5 kamperów. Brak jakiejkolwiek infrastruktury. W pobliżu mieszkają przyjaźni ludzie więc z pozyskaniem wody nie powinno być większego problemu. W nocy cicho i spokojnie. Wokoło brak śmietników, ale jest wyjątkowo czysto. Zejście do wody stosunkowo strome w zależności od jej stanu może być utrudnione. Lustro wody około 1,5 m niżej od gruntu.

GPS: 50.43641, 21.27958

Dodał: Tomasz Jaworowski

Zobacz na pełnej mapie Połaniec stanica kajakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply