Pomoc drogowa PDS 24

Posted by

Współrzędne GPS:
51.019950159163905, 17.01217211581641
Kraj:
Polska
Województwo:
Dolnośląskie
Opis:

Twój samochód popsuł się w czasie podróży? Brałeś udział w kolizji i Twoje auto zostało uszkodzone? Nie wiesz, jak sobie poradzić z jego naprawą lub transportem? Pomoc drogowa 24h Wrocław chętnie zapewni Ci swoje wsparcie!

Jeśli będą chcieli skorzystać z profesjonalnego wsparcia, to Pomoc drogowa 24h Wrocław pozostaje do dyspozycji. Chętnie zajmie się wsparciem dla kierowców ze wszystkich miast na terenie Polski, jak i innych krajów Europy. Pomoc świadczona jest dwadzieścia cztery godziny na dobę i to przez siedem dni w tygodniu, a więc również w weekendy oraz święta.

Jest w stanie zapewnić wsparcie przy pompowaniu i wymianie koła, ładowaniu i wymianie akumulatora, czy nawet przy awaryjnym otwieraniu drzwi. Nie stanowi dla niej żadnego problemy dostarczenie paliwa, co bywa przydatne, gdy zapomnimy zatankować. Pomoc drogowa 24h Wrocław oferuje również serwis mobilny, więc małe awarie usuwa od ręki i zapewnia nam szansę na dalszą podróż.

Do holowania wykorzystują nowoczesne rozwiązania, które są w stanie bezpiecznie przewieźć jednakowo pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz tiry. Posiadamy lawety, które umożliwiają przewożenie kamperów powyżej 3,5 tony, zestawów auto z przyczepą i kamperów o duzych gabarytach na bazie autobusu.

Współpracujemy z wieloma firmami w całej Europie, pomożemy znaleźć pomoc w każdym zakątku Europy.

KONTAKT

tel: 690 242 495
e-mail: pds24h@gmail.com
https://pomocdrogowa24h.wroclaw.pl/
https://www.facebook.com/RoadAssistance24h

 

Z kartą Grupy Biwakowej otrzymasz 10 % RABATU

Galeria:

Iras

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply