Przystań Wodna Frydman

Posted by

Camping położony jest w pięknej i cichej okolicy nad Zalewem Czorsztyńskim, u podnóża Pienin, Gorców i Tatr. Urok temu miejscu nadaje  piękny krajobraz górski, rozciągająca się panorama szczytów i lasów, czyste powietrze oraz niepowtarzalna fauna i flora jeziora, a przede wszystkim nasi stali bywalcy – goście odwiedzający nas co roku.

Nasze pole namiotowe „Frydman” oferuje wczasowiczom możliwość korzystania z prądu, pełnego węzła sanitarnego (natrysk z ciepłą wodą, WC, umywalki) oraz parking. Cały teren nocą jest oświetlony i strzeżony. Dla gości mamy bezpłatny bezprzewodowy internet (WI-FI)

Aktywni sportowo znajdą u nas wiele atrakcji: boisko do gry w siatkówkę plażową, boisko do gry w piłkę nożną, wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki i rowerki), piękne trasy rowerowe oraz do joggingu. Co więcej bezpośredni dostęp do wody Zalewu Czorsztyńskiego umożliwia uprawianie sportów wodnych: windsurfingu, pływania, kajakarstwa.

Dla najmłodszych „klientów” jest plac zabaw z piaskownicą i huśtawkami oraz basen z kulami wodnymi.

Dla osób lubiących spokojny wypoczynek proponujemy plażę nad samym jeziorem, rowerki wodne, spacery w pobliskich lasach oraz grzybobranie.

Mile widziane zwierzęta!

Zapraszamy serdecznie do wypoczynku na łonie natury!

Przybliżone ceny:
Osoba – 8 zł
Dziecko do lat 12 – 5 zł
Dziecko do lat 2 – bezpłatnie
Zwierzęta – bezpłatnie
Namiot – 10 zł
Motocykl – 5 zł
Samochód – 10 zł
Przyczepa – 15 zł
Camper – 20 zł
Przyłącz energii elektrycznej – 10 zł
Natrysk bez ograniczeń czasowych – 2 zł

Kontakt:
Tel: 602 643 628
Tel: 602 643 069
E-mail: dsiaski@interia.pl
http://www.przystanwodna.pl/

GPS: 49.442596, 20.238572

Zobacz na pełnej mapie Przystań Wodna Frydman

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply