Somosko

Posted by

Fajna miejscówka obok zamku Somosko, teren utwardzony oraz obok trawiasty (namioty), WC (sławojka) innych mediów brak, liczna infrastruktura dla dzieci, przygotowane trzy miejsca na ogniska (drewno również ale z tym nie ma problemu), kilkadziesiąt metrów dalej „graniczny strumyk” ze Słowacją, nad nim drewniany mostek a dalej szlaki turystyczne (vide tablica informacyjna) wędrując po węgierskiej stronie dojdziemy do Vadasparku (coś na wzór rezerwatu zwierząt?) zwierzątka (jeleniowate oraz dziki) żyją zarówno na terenie ogrodzonym jak też swobodnie N48.1782112 E19.8543643

GPS: 48.17828, 19.85448

Dodał: Witalis Koniecpolski Vel Zeus

Dodatkowe foto: Irek Jozwik

Zobacz na pełnej mapie Somosko

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce jest płatne, opłata za parkowanie 2 E. Pobiera ją osoba prowadząca kiosk w murowanej „baszcie”. Właściciel nie widzi problemu w kamperowaniu, ale prosi o zostawienie porządku. My zakupiliśmy magnes i mapkę, za parking już od nas nie przyjął pieniędzy. Miejsce sympatyczne przetestowane w marcu 2018.

Leave a Reply