Świnoujście

Posted by

Świnoujście – Darmowe miejsce postoju na dzień/dwa. Obraz z Google jest stary i obecnie wygląda to inaczej. Z lewej strony drogi słupki niestety są dalej i jest zakaz wjazdu za nie ale pomiędzy drogą a słupkami jest parking 3 metry szeroki i jakieś 80 metrów długi.. Mieści się tam normalnych rozmiarów Camper. W sezonie letnim jest tam postawiona toaleta przenośna typu toy-toy czy jakoś tak. Za słupkami jest nowa wiata biwakowa a dalej staw i kilka ław biwakowych.

Wolno palić grilla i zostawać na noc. Po prawej stronie drogi płot został zlikwidowany i mieści się tam piękna, nowoczesna marina jachtowa. Bez problemu można korzystać z jej udogodnień. Wystarczy zgłosić się do biura i wyrobić sobie kartę magnetyczną. Karta jest gratis ale doładowanie minimalne to 5zł. Za te 5zł mamy 900l wody z rozmieszczonych po całym terenie stanowisk ale fajne jest to że karta darmowo otwiera łazienki i toalety (bezterminowo) Niestety prysznic już płatny 7zł. Miejsce fajne na objazdówki i imprezy okolicznościowe bo między innymi właśnie na tej marinie jest odbywają się Świnoujskie dni morza. Zloty żaglowców i wiele innych. Jestem ze Świnoujścia a sam czasami zostaje tam na noc Camperem 🙂

GPS: 53.91355, 14.27043

Zobacz na pełnej mapie Świnoujście

Dodał: Jarek Zieliński

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

Leave a Reply