Tiszalok

Posted by

Miejsce biwakowe/piknikowe/tranzytowe. Węgry Tiszalok, bardzo rozległy, ładnie urządzony i zagospodarowany teren, położony nad jednym z wielu zbiorników wodnych, z infrastruktury jedynie 2 WC, dużo stołów z ławkami, w tym również zadaszonych wiat i przygotowanych miejsc na ogniska, dojazd z Tokaju na dwa sposoby: pierwszy (krótszy) jedziemy drogą nr 3621 dojeżdżamy do m. Tiszatardos gdzie wjeżdżamy na prom (800 HUF samochód oraz 100 HUF od osoby) i po zjeździe z promy kilkaset metrów dalej jest opisane miejsce, drugi sposób jedziemy drogą 38 kierunek Rakamaz, następnie skręcamy w prawo na drogę nr 3633 i dalej w drogę 3612, w Tiszalok skręcamy w prawo w ul. Kossuth i jesteśmy na miejscu.

GPS: 48.02647, 21.37965

Dodał: Witalis Koniecpolski Vel Zeus

Zobacz na pełnej mapie Tiszalok

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Bardzo fajne miejsce przetestowane na jednodniowym biwaku z ogniskiem w marcu 2018. Jest zasięg GPS LTE.

  2. Fantastyczne miejsce na jeden dzień. Szlaban stale podniesiony więc można wjechać nieco głębiej wdłuż jeziora i nie stać przy drodze. Są zadaszone ławy i stoliki, dobre miejsce do obserwacji czapli. Trafiliśmy na potworne komary ale wynagrodził nam te niedogodności widok bociana, który zupełnie oswojony przechadza się tam wśród wędkarzy. Pobyt lipiec 2020

Leave a Reply