Turda

Posted by

Turda. Brak słodkiej wody, ale jest solanka 🙂 Toaleta jest, ale …. lepiej się przejść 150m na stadion. Można rozbić się legalnie – rumuńska policja nas tam poprowadziła. Dojazd możliwy dla wszelkiej maści samochodów. Można biwakować po obu stronach drogi gruntowej (bliżej lub dalej od miasta). Wokół dosyć dużo namiotów bardzo miłych Rumunów. Super atmosfera.Możliwość zapalenia ogniska (własne drewno). PS. W solance widocznej na zdjęciu można się kąpać. Problem jest ze spłukaniem, ale wystarczy baniak 5L zawieszony na gałęzi drzewa 🙂

GPS: 46.57757, 23.80853

Dodał: Dariusz Nyk

Zobacz na pełnej mapie Turda

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce super. „Parę kroków dalej” dojeżdżamy do basenu (był zamknięty) i dużego płaskiego parkingu (dla wygodnych). Jeden ze zbiorniczków słonej wody dostosowany do zejścia (schodki), kosze na śmieci i toy-toy (nie taki zły). Mimo weekendu i wakacji rozbitych było jakieś 5-6 kamperów/przyczep i 3 namioty. Cisza i spokój. Do kopalni na skuśkę około 1km.

Leave a Reply