Unieście-Łazy

Posted by

Byłe tereny wojskowe tzw. wydmy. Pobyt darmowy, długie przyczepy mogą mieć problem z wjazdem/wyjazdem – ja haczyłem tylnymi podporami na progu przy wjeździe. Brak wszystkiego, do morza 100m na wydmy i 10m zejścia na plażę. Najbliższy sklep w stronę Łazów, jak dobrze pamiętam 2 km, okoliczni mieszkańcy-przedsiębiorcy niechętnie dają wodę.

GPS: 54.28782, 16.15003

Zobacz na pełnej mapie Unieście-Łazy

Dodał: Regan Regan

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

7 komentarzy

  1. Byliśmy w tym miejscu w roku 2019 na przełomie lipca i sierpnia. Dojazd na wydmy poprzecinany 'wilczymi dołami”. Ktoś bardzo się postarał, żeby nie wjeżdżać samochodami. Był dostępny jeden malutki parking na dosłownie 2-3 auta z takim piachem, że bez wypychania pewnie by się nie obyło.
    Znaleźliśmy jeden wjazd w okolicy oczyszczalni – wyjazdu z płatno-bezpłatnego parkingu.

  2. Na chwile obecną nie da się tu wjechać wjazd jest zasypany piachem i zastawiony kamieniami

  3. Do skasowania, cały teren bez wjazdu. Wszystko zablokowane, podstawiane zapory. Szkoda bo było fajnie. Lokalnym kempingom się nie podobało…

  4. Byliśmy w ten weekend no dla celebrytów dostępny bez problemu ,film jakiś kręcili zwykli ludzie nie mają wstępu

  5. Wg relacji z 2021.07, teren został zablokowany na wjazdach ponieważ biwakowicze nie sprzątali po sobie, a właściciel też nie chciał.

Leave a Reply