Vadu

Miejsce nad samym Morzem Czarnym niedaleko miejscowości Vadu. Zero udogodnień, aczkolwiek w niedalekiej knajpce są bardzo ładne toalety a i zapas wody można tam uzupełnić (do kanistra). Dojazd przy nieczynnej fabryce, droga z płyt, potem polna , kampery dają radę chociaż trzeba uważać już na samej plaży żeby się nie zakopać. Klimat wspaniały. Nasi sąsiedzi niemiecko- czescy mówili, że po zapasy wody jeździli do Vadu do pensjonatu Marija bodajże, gdzie także za odpłatnością można wziąć prysznic. Ps zakaz wjazdu już w miejscowości Vadu, przez nikogo nierespektowany. Polecam serdecznie, póki jeszcze można takie miejsca znaleźć.

GPS:

  • 44.42989, 28.76737

Dodała:

Małgocha Od Różowicza

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Więcej przewodników i map
Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

Leave a Reply