Velka Fatra

Posted by

Velka Fatra, wiata przy wiejskim boisku piłkarskim (duża łąka z bramkami 🙂 ) Miejsce na ognisko, drewno jest aczkolwiek nie ryzykowałem, bo to już Park Narodowy, strumyk, parking, idealne miejsce na wypad na Ostredok. Pod sama wiatę nie ma wjazdu, należy przejść przez wyschnięte koryto strumyka, lub obejść 50 metrów dookoła przez mostek.

GPS: 48.89069, 19.15026

Dodał: Dariusz Hajduk

Zobacz na pełnej mapie Velka Fatra

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Wiata jak i samo miejsce jest wspólną własnością ludzi z pobliskiej miejscowości. Ale z noclegiem problemów nie mieli. Akuratliśmy na imprezę piłkarską ze szkoły podstawowej (dzieci grały, rodzice piwko + ognisko) 🙂 Palili ognisko bez skrępowania a i auto jedno od strony boiska pod samą wiatę podjechało. Jako ze impreza nieco się przeciągała a nasze dzieci chciały spać to ostatecznie rozbiliśmy się namiotem na storczykach na parkingu.

  2. Miejscówka nadal ma się dobrze, dzięki za polecenie. Idealne miejsce, żeby po spokojnej nocy ruszyć okrężną drogą przez Ploskę na Ostredok i Kriżną, a po zejściu nie martwić się o szukanie kolejnego noclegu. Z wiaty w zasadzie nie korzystaliśmy, widać że jest zadbana i używana przez mieszkańców.

Leave a Reply