VI Zlot Grupy Biwakowej Poznań Malta

Posted by

Jak ten czas leci, już niebawem, bo 22-24 lutego spotkamy się na kolejnym zlocie naszej grupy. Będzie to już 6 zlot, a drugi zimowy. Tym razem gościć nas będzie Camping Malta w Poznaniu – http://campingmalta.poznan.pl zeszłoroczny laureat konkursu Mister Camping 2018, organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Zlot oficjalnie zaczyna się w piątek po południu, ale już wiemy, że sporo z was przyjedzie do Poznania już w Czwartek. Na naszych zlotach nie zapewniamy jakiś dodatkowych atrakcji, bo mają one na celu integracje naszej grupy i spędzenie mile czasu na rozmowach ze starymi znajomymi, jak i nowymi członkami. Ale dla uczestników będą czekały zniżki na sąsiednie Termy Maltańskie, otrzymamy też rabat na pobyt na campingu.

Do wspólnych biesiad będziemy mieli udostępnioną świetlicę i miejsce na ognisko. Oczywiście sam Poznań oferuje sporo atrakcji, więc sporo osób wybierze się zwiedzać miasto. Na zlot będą tradycyjnie przygotowane naklejki okolicznościowe, oraz będzie można nabyć koszulki grupowe, które w końcu udało nam się zrobić.

Więcej informacji, jak i dyskusje o zlocie odbywają się na specjalnie utworzonym wydarzeniu na facebooku – https://www.facebook.com/events/337024747132360/ Osoby, które nie korzystają z serwisów społecznościowych mogą na zlot zapisać się pod adresem biuro@grupabiwakowa.pl, a informacji udzielamy pod nr telefonu 603 99 60 48.

Za zlot nie jest pobierana żadna opłata, jedyne koszty jakie ponosicie, to koszty pobytu na campingu wg cennika, minus rabat zależny od ilości uczestników.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply