VII Zlot Grupy Biwakowej

Posted by

Tydzień temu w słoneczny i upalny weekend już siódmy raz spotkali się na zlocie członkowie Grupy Biwakowej. Tym razem zlot odbył się w Przemęckim Parku Krajobrazowym nad jeziorem Breńskim, gdzie gościł nas Camping Kacper Brenno – https://grupabiwakowa.pl/camping-kacper-brenno/ . Choć frekwencja nie była zbyt duża, bo przyjechała tylko 16 załóg to zabawa i integracja była przednia. Starzy bywalcy zlotowi mieli okazję poznać nowych grupowiczów, którzy pierwszy raz pojawili się na naszym zlocie, a nowi poznali weteranów zlotowych.

Pogoda dopisała więc nie było na co narzekać. Większość uczestników pojawiła się już w piątek, by przy wspólnym stole, przy „biurze zlotu” się zintegrować. Wieczór i noc były tak ciepłe, że nikt nawet nie chciał słyszeć o ognisku. W sobotę jedni zwiedzali okolicę, zażywali kąpieli lub pływali po jeziorze, inni odsypiali wieczór integracyjny. Warto odnotować, że najmłodszym uczestnikiem zlotu był 3 tygodniowy bobas rodziny Kopciów.

Tak się złożyło, że w sobotę w Brennie odbywały się dożynki, więc nie trzeba było długo namawiać naszej ekipy do wzięcia w nich udziału. Były występy, tańce i dobre jedzenie. Najwytrwalsi po imprezie dożynkowej spotkali się na campingu przy ognisku. Niedziela była już dniem pożegnań i alkomatów, dzięki którym można było się jeszcze przez kilka godzin cieszyć się wspaniałym towarzystwem.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom zlotu za wspaniałą atmosferę, obecność i zabawę. Panu Krzysztofowi Szymańskiemu za gościnę na Campingu Brenno. Przy okazji chciałbym też ogłosić, że kolejne nasze zloty będzie organizowała nasza administratorka Małgosia Pichlińska, więc teraz od niej zależy, kiedy i gdzie się spotkamy.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply