VIII Zlot Grupy Biwakowaj – Camping Alexa – Chłapowo

Posted by

Na przełomie lutego i marca sympatycy naszej grupy i serwisu Grupa Biwakowa spotkali się na VIII zlocie. Był to już trzeci zlot organizowany zimą. Tym razem ugościł nas Camping Alexa w Chłapowie. Co tu dużo pisać, camping jest rewelacyjnie położony, na widokowym klifie, z widokiem na Morze Bałtyckie. Posiada prywatne zejście na plażę i infrastrukturę na najwyższym poziomie. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to jego popularność, gdyż latem jest zapełniony w 100 % 😉

Jeżeli więc lubicie bardziej kameralnie spędzać czas to zachęcamy was do wizyty na campingu też poza sezonem, tym bardziej, że Alexa od niedawna jest obiektem całorocznym, czynnym również zimą. Uwierzcie, że Bałtyk też jest piękny i o tej porze roku, a przede wszystkim panuje tu cisza i spokój. Na campingu można też zrobić odpłatnie serwis kampera, nawet jeżeli nie jesteśmy jego gośćmi, a to cenna informacja bo z tym jak na razie w naszym kraju jest ciężko.

Wracając do zlotu, postanowiliśmy go zrobić w jakiejś nowej części Polski, by zmobilizować do uczestnictwa osoby z nowych regionów. I tak też się stało. Zlot zdominowali ludzie z północy, zrzeszeni w grupach Karawaning Kaszuby i Karawaning Pomorski, mało natomiast było stałych bywalców naszych zlotów, choć i oni też w mniejszej liczbie się pojawili. Mieliśmy okazję w ten sposób nawiązać nowe znajomości i poznać ciekawych ludzi, z którymi pewnie nie raz się jeszcze spotkamy, lub się gdzieś wspólnie wybierzemy.

Atmosfera zlotu była rewelacyjna i wszyscy naprawdę świetnie się bawili i oto chodzi na naszych zlotach. Idea ich jest taka, by spotkać się w realu z ludźmi których znamy ze świata wirtualnego i przegadać z nimi całe noce o naszej wspólnej pasji, bawiąc się przy tym dobrze. Dlatego też nie organizujemy żadnych dodatkowych atrakcji, bo zloty są tak krótkie, że szkoda na to czasu.

Mamy nadzieję, że ze względu na sytuacje w Europie i Polsce nie będzie to pierwszy i ostatni zlot w tym roku. Plany na jeszcze jeden zlot, na koniec lata są, ale czy się uda czas pokaże. Na koniec chcieli byśmy jeszcze raz podziękować wam za przybycie i świetną zabawę a campingowi Alexa za gościnę i obsługę na najwyższym poziomie – https://www.alexa.gda.pl

I na koniec kilka fotografii z naszego zlotu, więcej znajdziecie na naszej grupie na Facebooku.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply