VIII Zlot Grupy Biwakowej już jutro

Posted by Admin
No votes yet.
Please wait...

Już jutro tzn. 28 lutego 2020 r, odbędzie się VIII Zlot Grupy Biwakowej. Jest to już III zimowy zlot grupy, który odbędzie się w pięknym miejscu nad naszym wybrzeżem Morza Bałtyckiego, na rewelacyjnym campingu Alexa. Informacja ta skierowana jest do osób, które nie korzystają z Facebooka i nie mogli się inną drogą dowiedzieć o imprezie.

Postanowiliśmy tym razem zorganizować spotkanie w miejscu w jakim jeszcze się nie widzieliśmy. Wybór padł na kemping położony nad morzem, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na wysokim klifie, z pięknym widokiem na morze, Rozewie i Władysławowo.

Spotykamy się jak zawsze by nawiązać nowe znajomości, utrwalić te już nawiązane na poprzednich zlotach i fajnie spędzić czas wśród ludzi, których łączy ta sama pasja.

Za uczestnictwo na zlocie nie jest pobierana żadna opłata, jedyny koszt to opłacenie swojego pobytu na campingu. Dla uczestników przewidziano 10% rabat od cen w cenniku – https://www.alexa.gda.pl/cennik

Będziemy mieli przygotowaną świetlicę do wspólnej biesiady i tańców, a obok jest pokój zabaw dla dzieci więc gdy my będziemy wymieniać się doświadczeniami dot. podróży i biwakowania czy snuć plany na bliższe czy dalsze wyjazdy nasze pociechy będą mogły spędzić czas w specjalnie dla nich przygotowanym miejscu.

Chcielibyśmy jak na prawdziwych biwakowiczów przystało spędzić czas również przy ognisku dlatego zabierzcie ze sobą troszkę opału na wspólne ognisko. Jak tu jest pięknie zobaczcie na fotografiach. Jeżeli macie jakieś pytania to dzwońcie do naszej organizatorki zlotów Małgosi – tel 534 666 109

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply