Wiszący most linowy

Posted by

Wiszący most linowy 38889 Elbingerode trasa L96, Niemcy,Sachsen-Anhalt
Centrum rekreacyjno-sportowe Harzdrenalin
Dł. Mostu 458m szer.1,30m wys.nad ziemią 100m

Przejście przez most jest fajną atrakcją dla osób, które nie mają lęku wysokości. Most chwilami lekko się buja. Z mostu widoki na zaporę wodną. Można przejść w 1 i drugą stronę mostem lub w 1 stronę a w drugą przejść mostem przez zaporę. Polecam przejście ok.18 lub po 18 wolne miejsca na parkingu i mniej osób na moście.
Dodatkową atrakcją dla odważnych jest zjazd na linie w dół ok.65-70m koszt 79€
Cena biletu na most dorośli 6€ dzieci (4-14 lat) 4€ kasa od 10-18. Bilety można nabyć podobno też w automacie od 10-22 tylko w cenie 6€ ( brak wyboru biletu dla dzieci).
Parking mieszany. Cena bus/kamper 6€/3h . W automacie wybieramy opcje sutobus. Na parkingu dostępne toalety – płatne.

GPS

  • 51.742572, 10.888116

Nawiguj – https://goo.gl/maps/hKQ4d6Q72BC2

dodała:    Malgorzata Smeja

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply