Wypożyczalnia sprzętu pływającego Przystań Caryńska

Posted by

Nasza przystań to miejsce dostępne dla wszystkich gości wypoczywających w Bieszczadach, szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, dla których stworzyliśmy ciekawą infrastrukturę. Wstęp na teren przystani jest bezpłatny.

W okresie letnim organizujemy koncerty, na które wstęp również jest wolny. Zachęcam do zabawy przy muzyce . Podczas trwania koncertów budki gastronomiczne są czynne więc można skorzystać z ich usług.

MINI AQUAPARK- WSTĘP WOLNY DLA GOŚCI W sezonie letnim można korzystać z basenów i pozostałych atrakcji na naszej Przystani. Na terenie przystani znajdują się dwa baseny rekreacyjne (głębokość 0,5 m) z atrakcjami wodnymi takimi jak zjeżdżalnia dla dzieci, fontanny i jacuzzi.

Wypożyczalnia sprzętu pływającego Na przystani funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego – rowerków wodnych. Nasza keja jest portem dla wielu dużych łodzi – żaglówek, jachtów itd. – na miejscu istnieje możliwość czarterowania i odbywania rejsów po Jeziorze Solińskim (samodzielnie lub ze sternikiem). Cumowanie do 3h darmowe ! Można skorzystać z prysznicy, pralek bądź posilić się i ruszyć w dalszą przygodę.

Gastronomia Na przystani znajdują się: punkty gastronomiczne (grill, fast food, lody, gofry), piwo regionalne, sanitariaty, wiata. W okresie wakacyjnym oraz w tzw. długie weekendy na przystani oraz w ogrodzie obok ośrodka serwujemy smaczne zestawy obiadowe w bardzo atrakcyjnej cenie (zupa, II danie, surówka) – zawsze świeże i urozmaicone!

Plażowanie Na brzegu naszej przystani istnieje możliwość plażowania. Plaża niestety trawiasta z uwagi na to, że poziom wody w jeziorze jest zmienny. Zapewniamy za to cudowny widok z naszej przystani na jezioro i pasma górskie

Gry zręcznościowe i mini salon gier dla dzieci Dla gości korzystających z naszej przystani udostępniamy wiele urządzeń rozrywkowych, takich jak: symulatory, automaty siłowe (bokser, młot) automaty sprawnościowe (cymbergaje, koszykówka, piłkarzyki, stoły bilardowe) gry telewizyjne, flipery

Slipowanie i cumowanie łodzi Umożliwiamy slipowanie jachtów (posiadamy slip oraz wciągarkę mechaniczną) jak również cumowanie łodzi przy kei. Korzystający z kei żeglarze mają do dyspozycji sanitariaty, dostęp do bezprzewodowego internetu, elektryczności, podgląd na keję poprzez internetową kamerę.

Z kartą Grupy Biwakowej 10  % rabatu na wypożyczenie sprzętu wodnego

 

KONTAKT

Przystań Caryńska,
Równa 19, 38-610 Polańczyk
Tel:+48 691 944 266
e-mail: przystan@carynska.pl
https://przystan.bieszczady.pl/
https://www.facebook.com/przystancarynskapolanczyk/
GPS: 49.36525488391663, 22.434169829505446

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply