Wysoko w górach Voineasa

Posted by

Współrzędne GPS:
45°24'37.3"N 23°49'13.8"E
Nazwa miejsca:
Voineasa
Kraj:
Rumunia
Województwo / Region:
Voineasa
Opis:
Miejsce wysoko w górach z przepięknymi widokami.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Gruntowe
Ilość miejsca:
5-10
Koszt postoju:
Inne zalety miejsca:
Piękne widoki na góry
Zakazy i niedogodności:
dość silny wiatr, jak to w górach
Jakość zasięgu GSM:
Brak
Dodał:
Dojazd najlepiej autem 4x4 z reduktorem. Honda CRV miała spore problemy
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Wysoko w górach Voineasa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Miejscówka dodana warunkowo. Na Strategice, czyli trasę górską przy której jest miejsce bynajmniej jeszcze 3 lata temu był zakaz wjazdu dla 4X4, ATV i coross. Kara za wjazd wynosi 5000 lei czyli sporo. Trasę patroluje terenówka policji górskiej i można łatwo wtopić. Więc prośba do autora miejscówki i osób, które tam niedawno były o weryfikacje bo być może coś się zmieniło i trasę dopuścili do ruchu., jeżeli nie, to ktoś może zostać uboższy o 5000 zł.

  2. Wjeżdżałem od miejscowości Ciungetu drogą na północ. Nie było żadnego znaku zakazu. Już w samych górach była zamknięta brama na której był napis po rumuńsku, ale po przetłumaczeniu okazało się, że to prośba o zamknięcie bramy po wjechaniu. Na mapach Google są zdjęcia z tego roku i też widać auta przy wiacie. Zjeżdżałem drogą na północ w kierunku Curmatura Vidrutei (oznaczone w Google) i tam też nie było żadnego zakazu. W tym roku w sierpniu mam zamiar być tam jeszcze raz, jak się uda postaram się sprawę wyjaśnić.
    Na zdjęciu brama o której pisałem.

Leave a Reply