Mapy Grupy Biwakowej

Posted by

Wielkimi krokami zbliża się weekend czerwcowy i za chwilę rozpoczną się wakacje. Wielu z Was ruszy w Polskę i Europę. Część społeczności naszej Grupy Biwakowej pracuje nad tym, by ułatwić wam planowanie wakacyjnych wojaży. Nasza baza miejsc biwakowych i atrakcji turystycznych z dnia na dzień się rozrasta i zaczyna być imponująca. Na dzień dzisiejszy mamy w sumie do wyboru 2527 miejsca biwakowe i 2109 opisanych atrakcji turystycznych. Zanim zaczniecie więc pytać na naszej grupie co zobaczyć i gdzie zabiwakować przejrzycie propozycję z naszej strony i map, na pewno coś ciekawego dla siebie znajdziecie.

Mapa z miejscami biwakowymi nie jest ogólnie dostępna i można do niej dostać dostęp wykazując odrobinę chęci i wnosząc coś dla innych na grupie. Jak uzyskać dostęp do mapy przeczytacie pod linkiem: https://grupabiwakowa.pl/mapa-grupy. Jeżeli nie macie dostępu, do mapy to wszystkie miejsca biwakowe możecie przejrzeć na naszej stronie. Oczywiście szukanie miejsc na mapie jest wygodniejsze, bo szybko możemy przejrzeć interesujące nas regiony, ale na stronie też jest to możliwe. Pierwszy sposób to wyszukiwarka zamieszczona na stronie, drugi poprzez menu, które podzielone jest na kraje, a Polska dodatkowo na województwa.

Natomiast mapy z atrakcjami turystycznymi dostępne są dla wszystkich. Atrakcje turystyczne możemy więc wyszukiwać i przeglądać na mapie lub na stronie. Podobnie jak w przypadku miejsc biwakowych również i atrakcje podzielone są na kraje, a Polska dodatkowo na województwa. Do atrakcji stworzyliśmy kilka map, które obejmują wybrane regiony Europy:

POLSKA – https://grupabiwakowa.pl/polska-atrakcje-turystyczne
BAŁKANY – https://grupabiwakowa.pl/balkany-atrakcje-turystyczne
EUROPA ŚRODKOWA – https://grupabiwakowa.pl/europa-srodkowa-atrakcje-turystyczne
SKANDYNAWIA I KRAJE NADBAŁTYCKIE – https://grupabiwakowa.pl/skandynawia-atrakcje-turystyczne
EUROPA ZACHODNIA – https://grupabiwakowa.pl/europa-zachodnia-atrakcje-turystyczne
EUROPA POŁUDNIOWA – https://grupabiwakowa.pl/europa-poludniowa-atrakcje-turystyczne
RESZTA ŚWIATA – https://grupabiwakowa.pl/reszta-swiata-atrakcje-turystyczne

Mapy najlepiej otwierać w darmowej aplikacji Google pod nazwą „Moje Mapy Google” – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.m4b&hl=pl można przy jej użyciu wyświetlić punkty, opisy i zdjęcia, oraz nawigować.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Czy ktoś pokieruje mną gdzie jest jakiś odnośnik do wprowadzenia nowych miejsc na mapie?

Leave a Reply