Most na terenach Stoczni Gdańskiej

Posted by

Roztacza się z niego piękny widok, szczególnie podczas zachodu słońca. Na tle nieba wznoszą się monumentalne żurawie stanowiące jeden z najważniejszych symboli miasta. Pobliskie tereny stoczniowe są w mojej ocenie również bardzo ciekawe, dlatego warto się przespacerować po okolicy. Dla osób, które oprócz dzikich i intrygujących miejsc lubią również odwiedzać nietuzinkowe lokale, na pewno atrakcją będzie wizyta w plenerowych lokalach zlokalizowanych pomiędzy postoczniowymi halami oraz w strefie pubowej zbudowanej z kontenerów.

GPS: 54.36494, 18.65296

Nawiguj: https://goo.gl/maps/4SAdExZ32FF289o28

Dodała: Marta Kabak

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply