Srebrna Góra

Posted by

Srebrna Góra – jeśli ktoś lubi górki, to szczerze polecam. Trzy forty obronne do zwiedzania, dwa wiadukty, na jeden jest możliwość wspinania się, kupa tras rowerowych oraz szlaków, jest gdzie chodzić czy jeździć rowerem, duży darmowy parking (na kilkanaście tirów) oraz drugi parking ale płatny. Blisko (10 minut drogi) zalew w Dzikowcu – jeśli Ktoś chce przy okazji odpocząć też nad wodą 🙂 Blisko jest miasteczko gdzie można zrobić zakupy lub pójść coś zjeść… 🙂

GPS: 50.57191, 16.64875

Dodał: Marek Węglarz

Zobacz na pełnej mapie Srebrna Góra

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

  1. Byłem, sprawdziłem, polecam. Za parking na zdjęciu zapłaciłem 8 zł (bus jako osobowy). Parking obsługuje miły Pan a w nocy przychodził ciekawski lis którego pobliscy mieszkańcy znają bardzo dobrze. Zajechałem na miejsce w środę przed Bożym ciałem (ok godz. 18) i parking był zupełnie pusty więc rozbiliśmy się na końcu przy ławeczce pod drzewem. W Czwartek przyjechało już sporo aut ale wszyscy płacili za bilet i szli zwiedzać zamek więc nie było masy ludzi wokoło. Przy parkingu wychodek, a jeśli ktoś potrzebuje bardziej odosobnione miejsce na obóz to przy parkingu, za drzewami ok 100 m w stronę fortu Ostróg jest mała polanka na której nikt nie staje.

  2. Aktualnie cennik jak w załączniku chociaż nikogo nie ma (może dlatego że aut też brak w środku tygodnia)

  3. Edit to powyższego – przy powrocie z twierdzy już się parkingowy po zapłatę zgłosił – za kampera jak za osobówkę – 10zł.

Leave a Reply