Stadnina koni Babolna

Posted by

Jest najważniejszą państwową stadniną koni na Węgrzech. W tym miejscu w czasach austro-węgierskich wyhodowano rasę konia arabskiego Arab Shagya .Rasa ta przypomina konia arabskiego lecz konie są masywniejsze i silniejsze. Stadninę można zwiedzać jak muzeum za opłatą, na terenie hotel i restauracja . Teren jest rozległy i bardzo zadbany bezpieczny nawet dla rodzin z dziećmi. W muzeum na przeciw stadniny obejrzeć można historyczne pamiątki i cenne trofea.

GPS 47.64068, 17.97974

Nawiguj: https://goo.gl/maps/HHDdaKnMuAj9XMMa8

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply