Wyspa Farol

Posted by

Wyspa Farol, część Ilha da Culatra – wyspy wchodzącej w skład laguny Ria Formosa, Portugalia.

Do Farol kursują statki z Olhaõ i Faro (około 6 € w dwie strony). My płynęliśmy z Faro. W okolicach portu znajduje się parking, na którym za darmo można zostawić samochód na cały dzień. Kurs trwa około 30 minut i jest doskonałym sposobem na obserwację Parku Ria Formosa. Na wyspie spędziliśmy jedną noc, rozbijając się na plaży z dala od zabudowań. Przepiękne miejsce, z dala od zgiełku. Idealne dla tych, którzy szukają spokojnego i bezludnego miejsca na bardziej prywatny dzień na plaży. W uroczych zabudowaniach na wyspie można znaleźć kilka klimatycznych beach barów, gdzie można zjeść i wypić drinka. Na wyspie znajdują się też restauracje i sklepy spożywcze, dlatego na Farol spokojnie można spędzić kilka dni!

GPS: 36.97731, -7.85954

Nawiguj: https://goo.gl/maps/3gKgBRmV3FnhsBcW9

Dodała: Anna Zachara

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply