Zabudowa tylnych drzwi w aucie terenowym

Posted by

Chciałbym się z wami podzielić bardzo fajnym i przydatnym (przynajmniej dla mnie) pomysłem na zagospodarowanie drzwi na potrzeby higieniczno sanitarne z możliwością makeupu? Waszym kobietom na pewno się spodoba.

Czas wykonania nie trwał chyba dłużej niż godzinę a i materiały nie są drogie. W moim przypadku wszystko co niezbędne znalazłem w pracy. A więc, chodzi o rurkę która służy jako Holder do ręcznika, ręcznika kuchennego oraz mydła w płynie czy płynu do mycia naczyń. 

W moim przypadku potrzebowałem imadło, dwie nitonakrętki, dwie śruby, 80 cm rurki. Polecam niklowaną. Aluminium jest łatwe w obróbce ale naturalne bardzo brudzi. Dołączyłem także lusterko zakupione w sklepie motoryzacyjnym oraz uchwyt na np gąbkę do mycia naczyń. Docelowo mają być śruby motylkowe do szybkiej zmiany rolki ręcznika. Poszukuję także jakiegoś ładniejszego pojemnika na mydło. Niestety ciężko coś znaleźć żeby nie było okrągłe.

Dodał: Mateusz Grzędziszewski

Chcesz zamieścić swój pomysł, lub ciekawe rozwiązanie, test sprzętu biwakowego, lub modyfikację swojego domku na kółkach ? Przeczytaj opis grupy, szczególnie dział warsztat

https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej i zamieść swoją prezentację na grupie Biwakowej

– https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/, przeniesiemy ją na stronę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply