Zamek Królewski w Niepołomicach

Posted by

Zamek został zbudowany przez Króla Kazimierza Wielkiego w XIV wieku. Obecnie znajdziesz tutaj muzeum, hotel i restaurację.
Niepołomice to nie tylko Zamek Królewski, ale także piękne miejsce historyczne, a także uroczy rynek, przyjemny park, obserwatorium astronomiczne i wiele innych atrakcji. Możliwość poznania historii i legend. Miejsce edukacyjne. Dla dzieci w pobliżu plac zabaw.
W zamku, przez cały rok, odbywa się spor różnych imprez artystycznych i plenerowych.
W pobliżu Wieliczka i Kraków.
Po drodze do rynku pyszne lody dla wszystkich
Łatwy dojazd dla wszystkich pojazdów. Dużo miejsc do parkowania. Na miejscu kosze na śmieci/ WC publiczne w parku i przy kasach w Zamku.
Więcej informacji na stronie: http://www.zamekkrolewski.com.pl/en/

GPS: 50.033842, 20.217528

Nawiguj: https://goo.gl/maps/gqQaVCAHMwSGyjFE8

Dodał: Jan Bojdo

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply