Arboretum Bramy Morawskiej

Posted by

Zlokalizowane na obrzeżach Raciborza (dzielnica Obora) Arboretum Bramy Morawskiej to udostępniony do zwiedzania za darmo ogród botaniczny, mini zoo i ogród „sensoryczny” dla dzieci. 

Główne wejście od strony południowej, z parkingiem. Od strony północnej kawałek miejsca przy lesie i stawach gdzie też można zaparkować a nawet zostać na noc. 

Mini zoo w lato czynne 10-18. W zimie 8-16 (dokładnych dat kiedy zmieniają się godziny otwarcia nie podano). W poniedziałki zamknięte (resztę arboretum można zwiedzać). 

GPS główne wejście 50.096040, 18.263205
Miejsce do parkowania przy stawach: 50.101617, 18.266089

Nawiguj: https://goo.gl/maps/MEssVfDcksrCX6jWA

Dodał: Marcin Lubojański

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply