Braniewo i jego uliczki

Posted by

Każdy kto będzie w okolicy powinien na chwilę zatrzymać się w Braniewie i przejść się jego uliczkami. Znacznik GPS prowadzi nas do darmowych parkingów obok Sądu w Braniewie.
Już ten budynek Sądu jest całkiem okazały i warty uwagi, obok niego jest fosa oraz mury obronne starego podzamcza.

Dalej warto iść pieszo w stronę krytego basenu miejskiego. Po drodze będziemy mogli zobaczyć mini zoo (za darmo) oraz iść wzdłuż fosy miasta. Dalej jest ładnie odnowiony pałac Poniatowskich w którym obecnie jest inkubator przedsiębiorczości.

Przez środek miasta biegnie rzeka Pasłęk która w swych malowniczych zakolach tworzy niepowtarzalny widoki które trzeba zobaczyć. Miasto nie jest zbyt wielkie więc można potraktować tą atrakcję jako rodzinny spacer w niedzielne popołudnie.

GPS: 54.38243, 19.82122

Nawiguj: https://goo.gl/maps/3cYkaRhyuAUTj8SU7

Dodał: Daniel Karasek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply