Consuegra

Posted by

Consuegra – miasto w Hiszpanii. Na wzgórzu stoi 12 okrągłych białych wiatraków z XIX wieku (z powieści o Don Kichote) i średniowieczny zamek. Wieczorami wiatraki i zamek są pięknie oświetlone. Często odbywają się imprezy i koncerty. Każdy wiatrak ma swoją nazwę. Zamek i wiatrak Bolero jest udostępniony do zwiedzania. Miasteczko znajduje się 65 km od Toledo. Miejsca parkingowe są w całym miasteczku. Autorzy: moi rodzice.

GPS: 39.45323, -3.60795

Nawiguj: https://goo.gl/maps/hLJgHgHsP77FSpDd7

Dodała: Anna Nazarczyk

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply