Dunajskie trasy rowerowe

Posted by

Dunajskie trasy rowerowe są po słowackiej i węgierskiej stronie rzeki Słowacki. Fragment trasy rowerowej Komarno Sturovo prowadzi przez wały przeciwpowodziowe oddalone 30 – 60 metrów od rzeki, wały są przeważnie wyasfaltowane . Przemieszczanie się rowerem zapewnia niezapomniane panoramiczne widoki. Miejsc, z których można rozpocząć jazdę jest kilka. Proponuję Kravany nad Dunajem ze względu na wieżę widokową i parking z toaletą i natryskami.

GPS: 47.76115, 18.48049

Nawiguj: https://goo.gl/maps/VF9DutBEjMrgtZT58

Dodał: Krzysztof Kulpiński

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply