Fendt Saphir

Posted by

Na sprzedaż prywatna przyczepa marki Fendt Saphir.

Dane:

– rok produkcji 1999r.

– data 1 rejestracji 01.06.1999r.

– data 1 rejestracji w PL 25.10.2017r.

– w moim posiadaniu od 09.09.2018r.

– MW 1090 kg

– DMC 1360 kg

Duża, przestronna przyczepa dla 4-5 osobowej rodziny. Była to 6 przyczepa, którą oglądałem przed kupnem. Sprawna w ciągłym użytkowaniu, szczelna, sucha, bez zacieków, wilgoci i brzydkich zapachów. Wszystkie urządzenia sprawne, okna całe, przyczepa nie posiada większych wizualnych uszkodzeń.

Przyczepa posiada naprawiany prawy tylny róg (spadła gałąź drzewa). W stanie uszkodzonym sprowadzona do PL przez poprzedniego właściciela, naprawiona w serwisie (widziałem zdjęcia), a następnie użytkowana przez poprzedniego właściciela, a obecnie przeze mnie.

Gwarantuję stan przyczepy zgodny z opisem, jeśli podczas oględzin okaże się inaczej – zwracam koszty paliwa oraz dorzucam na dobrą „flaszkę” za fatygę.

Układ przyczepy podzielony na 2 części. Po prawej stronie od wejścia zamykana drzwiami przesuwnymi sypialnia ze stałym łóżkiem (materac 140x200cm). Na wprost łazienka z WC kasetowym, umywalką (ciepła woda). Dalej po lewej stronie za łazienką duża szafa 2 drzwiowa. Na wprost łazienki kuchnia. Na końcu przyczepy po lewej stronie duża podkowa ze stołem zmieniana na łóżko (200x200cm).

Wyposażenie:

– mover (sterowany pilotem);

– akumulator 95Ah;

– ładowarka akumulatora;

– piec gazowy Truma + rozprowadzenie TrumaVent 12V;

– instalacja (3 punktowa) + maszt antenowy;

– boiler elektryczny;

– zbiornik na wodę 30L (wyjmowany z zewnątrz)

– instalacja do podłączenia ciśnieniowego źródła wody

– lodówka 12V/230V/gaz z dużym (szerokim) zamrażalnikiem

– zlew + kuchnia 3 palnikowa

– mikrofalówka (230V)

Przyczepa przystosowana do kempingowania „na dziko”. Wszystkie punkty świetlne zmienione na LED, podłączone pod akumulator.

Jest to moja kolejna przyczepa. Wiem co kupiłem i co sprzedaję. Za propozycje „daję 15k PLN i zabieram” z góry dziękuję – szkoda mojego i Państwa czasu.

Powodem sprzedaży jest fakt, iż starsi synowie nie jeżdżą już z nami na wakacje oraz z uwagi na sposób wypoczynku chęć zmiany przyczepy na kampera.

Cena 20999 PLN.

W przypadku pytań proszę o kontakt. 
510 848 611

Dodał: Bartosz Andrzej

Chcesz zamieścić ogłoszenie ? Przeczytaj: https://grupabiwakowa.pl/gielda/

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply