Gola Del Burano

Posted by

Świetne miejsce na odpoczynek – kąpiel w zimnym potoku znajdującym się poniżej drogi, która nas prowadziła z Asyżu nad morze. Miejsce ustronne, ciche z pięknym widokiem. Możliwość kąpieli. Woda zimna, przejrzysta miejscami bardzo głęboka. Kilka osób skakało ze skał do wody.

Samochód można zostawić na szerokim poboczu, powyżej przy drodze dalej należy kierować się w dół za barierką wzdłuż ścieżki. Miejsce te pokazał nam miejscowy który widząc że czegoś szukamy ( szukaliśmy noclegu) – wskazał nam na migi miejsce do kąpieli.

GPS: 43.51541, 12.63894

Nawiguj: https://goo.gl/maps/fTH5Z142VvMHgw3p6

Dodała: Asia Pukas

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply