Góra Świętej Anny – punkt widokowy

Posted by

O ile góra Świętej Anny słynie z ładnie zachowanych obiektów sakralnych w których każdego lata regularnie odbywają się różnego rodzaju msze i inne uroczystości na które warto zajrzeć to jak się okazuje nie każdy wie o punkcie widokowym na tej górze.

Warto tam się na chwilę zatrzymać zwłaszcza w słoneczny dzień. Roztacza się tam panorama z której widać obiekty oddalone o ponad 50 km. Tablica informacyjna pozwala odnaleźć je na horyzoncie. Obok stoi zadaszona wiata na której możemy na chwilę wytchnąć i kontemplować ładne widoki.

Zdjęcie nie oddaje charakteru tego miejsca dlatego musisz tam przyjechać i zobaczyć na żywo.

GPS: 50.45107, 18.16608

Nawiguj: https://goo.gl/maps/GrvFcuNPYmRhBW5x9

Dodał: Daniel Karasek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply