Punkt widokowy na Słowackie Tatry

Posted by

Jadąc przez Słowację nieopodal Polskiej granicy drogą 520A mamy możliwość przejechać przez punkt widokowy, który każdemu może zaprzeć oddech w piersiach. Obowiązkowo trzeba pokonać tą trasę podczas pięknej słonecznej pogodzie gdyż tylko wtedy widok będzie niezapomniany.

Najlepiej jechać drogą od wschodu na zachód gdy w pewnym momencie wyjedziemy z brzegu góry aby autostradą „przelecieć” na drugą stronę. I znów powiem że zdjęcia nie oddają tego efektu. Trzeba tam po prostu przejechać.

GPS: 49.36712, 19.1058

Nawiguj: https://goo.gl/maps/pWgsDmR7BkjWaCmS9

Dodał: Daniel Karasek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply