Punkt widokowy na Słowackie Tatry

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Jadąc przez Słowację nieopodal Polskiej granicy drogą 520A mamy możliwość przejechać przez punkt widokowy, który każdemu może zaprzeć oddech w piersiach. Obowiązkowo trzeba pokonać tą trasę podczas pięknej słonecznej pogodzie gdyż tylko wtedy widok będzie niezapomniany.

Najlepiej jechać drogą od wschodu na zachód gdy w pewnym momencie wyjedziemy z brzegu góry aby autostradą „przelecieć” na drugą stronę. I znów powiem że zdjęcia nie oddają tego efektu. Trzeba tam po prostu przejechać.

GPS: 49.36712, 19.1058

Nawiguj: https://goo.gl/maps/pWgsDmR7BkjWaCmS9

Dodał: Daniel Karasek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply