Lindos

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Rodyjski must have.
Miejsce jest warte zobaczenia mimo natłoku turystów.
Zdecydowanie największą atrakcją tego miejsca jest samo dojście przez miasteczko do Akropolu. Idzie się w labiryncie wąskich uliczek pełnych straganów. A może raczej trzeba powiedzieć, że idzie się przez jeden wielki stragan z gąbkami, mydłami, koszulkami, dmuchanymi flamingami, obrusami, lodami, kawą, osłami, turystami, naganiaczami… i nieważne w którą drogę skręcisz to i tak (po kupieniu wszystkiego co potrzebujesz i nie potrzebujesz) dochodzisz do miejsca gdzie można zacząć się wspinać do góry.
Schodów nie jest aż tak dużo, ale słońce swoje robi i warto mieć kapelusz i wodę (oprócz tego flaminga, którego kupiliśmy wcześniej). Wstęp zdecydowanie najdroższy na wyspie bo 12 euro.
Ale widoki z góry jak najbardziej warte tego. Gdy już oczy swoje nasycimy widokami możemy zacząć wracać. I też jakąkolwiek drogę wybierzemy to dojdziemy do miejsca gdzie zaczęliśmy wędrówkę.

GPS: 36.09184, 28.08566

Nawiguj: https://goo.gl/maps/KT4gsszuoZS2

Dodała: Aleksandra Rodęs

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply