Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.

Posted by

Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy. Zespół pałacowo-parkowy o ciekawej historii, który miał szczęście nie zostać zapomnianym. Dzięki wytrwałości lokalnych i nie tylko pasjonatów Pałac odzyskał dawny blask i dziś można go podziwiać, przy okazji poznając życie XVIII – wiecznych właścicieli ziemskich.
Polecam zwiedzanie z przewodnikiem. Przed pałacem znajduje się parking, na którym spokojnie zaparkujemy kampera. Miejsce jest na tyle spokojne, ze ja najbardziej można zaplanować dotarcie wieczorem, nocleg i poranne zwiedzanie.

GPS: 51.86565, 17.60524

Nawiguj: https://goo.gl/maps/d3Bb4pMAMdM2

Dodał: Piotr Bugała

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply