Nieczynny komin – Zlatna

Posted by

Nieczynny komin na szczycie góry wraz z kanałem spalinowym prowadzącym z samej wsi. Można wejść do środka choć na kominie są informacje że wejście jest zabronione. W środku sporo gruzu i cegieł. Mam nadzieję, że to ze zburzonych ścian a nie z góry. Komin raczej nie grozi zawaleniem, bo jest wykorzystywany przez telekomy. W samym środku patrząc w górę, widać jaki komin jest krzywy.  Dla alpinistów możliwość wejścia wyżej po zewnętrznej bo drabinki nie są zabezpieczone. Na miejscu brak jakiejkolwiek ochrony, kamer itp.
Dojazd drogą szutrową (na razie. Będąc w czerwcu 2019 pracowały tam koparki i walce więc kto wie) Jadąc drogą 74 z miejscowości Zlatan do Podu liu Paul skręcamy w lewo na skrzyżowaniu (brak tabliczek GPS: 46.108128,23.231949.
Podjazd stromy i mało miejsca na górze, więc dojazd raczej czymś mniejszym.

GPS 46.1142, 23.2341

Nawiguj: https://goo.gl/maps/H9ejJa5ZVQEK3MA48

dodał: Kristop Donitska


Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply