Platja de la Granadella

Posted by

Wspaniałe miejsce na wypoczynek, piękne widoki, czysta i ciepła woda w morzu. Brzeg kamienisty ale to absolutnie nie przeszkadza jeśli ma się do tego odpowiednie buty.

Posiada bardzo dobrą infrastrukturę np. publiczne toalety, parasole przeciwsłoneczne, wypożyczalnię kajaków, bar i restauracje. Po obydwu jej stronach można znaleźć dobre punkty widokowe.

Parking darmowy jednak dość zatłoczony. My parkowaliśmy wcześniej 38.736560, 0.197806 na parkingu na którym również spaliśmy.

Czas pobytu Sierpień 2016

GPS: 38.72975, 0.19706

Nawiguj: https://goo.gl/maps/ySjYWzCL9qEbnDLbA

Dodała: Asia Pukas

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply