Uroczysko Ranczo Kupała

Posted by

Orzeszkowo – Uroczysko Ranczo Kupała (podlaskie). Na skraju Puszczy Białowieskiej w malowniczej i ekologicznej okolicy,10 minut od Hajnówki (7 km) znajduje się Gospodarstwo agroturystyczne „RANCZO KUPAŁA”.

Polecam wszystkim a w szczególności rodzinom z małymi dziećmi. Mini ZOO jest doskonałą i niezapomnianą atrakcją gospodarstwa. Na Gości oczekują: strusie, tarpany, konie, owce, kozy, króliki, prosięta, bażanty, indyki, kaczki, gołębie, gęsi, kury, perliczki, pawie, liczne grono ryb w stawach, wydry, srebrny lisek, indory muszkietory

Pan Zenobiusz dokładnie, szczegółowo a zarazem i zrozumiale opowiada o życiu i zwyczajach zwierząt. Można połowić rybki w stawie.

GPS: 52.70155, 23.53851

Nawiguj: https://goo.gl/maps/4KLNKtmxr5DK6VtV7

Dodał: Mirosław Górowski

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply