Wieża widokowa na Górze Grabowickiej w Suścu

Posted by

Na Roztoczu na północ od miejscowości Susiec, na Górze Grabowickiej, w 2013 roku stanęła wieża widokowa. Znajdziemy ją po prawej stronie asfaltowej drogi prowadzącej do Grabowicy. Budowla ma około 10 metrów wysokości i posiada trzy kondygnacje. Dwie pierwsze powstały z miejscowego kamienia, natomiast góra wykonana jest z drewna. Z wieży możemy podziwiać panoramy okolic Suśca i wzgórza Lasów Janowickich. Obok wierzy powstały dwa parkingi i infrastruktura odpoczynkowo piknikowa. Miejsce to nadaje się również na biwak – https://grupabiwakowa.pl/przy-wiezy-widokowej-w-suscu.

GPS: 50.4238, 23.2137

Nawiguj: https://goo.gl/maps/UwB7nCyYGBy9qadNA

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply